کد خبر: 4865

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۱۷

ناصری‌نژاد در گفت‌وگو با فارس:

قطعی آب و برق در خوزستان وضعیت را برای مردم بحرانی کرده/ حدود ۳۰ روز است در حوزه انتخابیه من نه آب کشاورزی دارند نه آب لوله‌کشی

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعی آب و برق در خوزستان وضعیت را برای مردم بحرانی کرده، گفت: مردم به این نتیجه رسیده‌اند که گویا مسئولان به فکر آنها نیستند و کسی درد آنها را نمی‌فهمد.

شیخ مجید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح شادگان ،

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به قطعی آب و برق در استان خوزستان گفت:

قطع مکرر برق و آب در استان خوزستان وضعیت را برای مردم بحرانی کرده و مردم این استان از جمله مردم شادگان علاوه بر مشکل گرد و غبار در این روزها و در دمای بالای ۵۰ درجه با مشکل قطعی آب و برق نیز دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی افزود: مردم در شادگان نه آب برای کشاورزی دارند و نه آب برای شرب و وزارت نیرو نیز اقدام عملی را برای رفع این مشکل صورت نداده و تاکنون وعده و وعید داده شده است.

از سوی دیگر آبرسانی با تانکر جوابگوی این وضعیت نیست و با توجه به جمعیت بالای روستاها نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مردم باشد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در شرایط فعلی ۳۰ روستای حوزه انتخابیه من نه آب کشاورزی دارند و نه آب لوله‌کشی. مرم با مشکل جدی در این‌باره مواجه هستند.

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: مردم به این نتیجه رسیده‌اند که هیچ مسئولی به فکر آنها نیست و کسی درد آنها را نمی‌داند و این موضوع بسیار نگران کننده‌ای است.

وی در پایان گفت: مشکل کار اینجاست که مسئولان منتظر می‌مانند تا مشکلات به یک بحران بزرگ تبدیل شود و در آن زمان کاری انجام دهند که بی‌فایده است و وقتی بحران خاتمه می‌یابد موضوع را فراموش می‌کنند و دنبال کار خود می‌روند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه