کد خبر: 4795

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰:۵۸

فرماندار شادگان :

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان شادگان بعد از نماز جمعه برگزار می شود

راهپیمایی روز جهانی قدس در شادگان بعد از نماز جمعه از محل مسجد حضرت امیر (ع) به سمت میدان امام (ره) برگزار می شود

فرماندار شادگان

به گزارش صبح شادگان به نقل از روابط عمومی فرمانداری شادگان ، دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان  با بیان اینکه روز جهانی قدس نماد اتحاد، همبستگی و وحدت جهان اسلام در برابر زورگویی و اشغال سرزمین های فلسطین است، گفت:با توجه به راخدادهای منطقه ای و افزایش فشار رژیماشغالگر صهیونیستی بر مسلمان فلسطین راهپیمایی روز جهانی قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان روز قدس را یادگار گرانقدر امام خمینی(ره) دانست که مردم مسلمانان جهان با شرکت در آن، مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند.
جعفری نسب از همه مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان خواست از هر ظرفیتی برای اطلاع رسانی هرچه بهتر و حضور فعال در این روز استفاده نمایند.
فرماندار شادگان با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در شادگان بعد از نماز جمعه از محل مسجد حضرت امیر (ع) به سمت میدان امام (ره) برگزار می شود ، از عموم مردم شهرستان شادگان دعوت کرد تا هم در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و هم در نماز عید سعید فطر حضور پیدا کنند.
فرماندار شادگان خاطر نشان ساخت : اتخاذ تدابیر امنیتی و ترافیکی در مسیر راهپیمایی و در محل تجمع، تامین یک دستگاه آمبولانس در طول مسیر و پاکسازی و نظافت مسیر، از جمله تمهیدات در نظر گرفته شده است.
فرماندارشادگان در ادامه از تقسیم وظایف مربوط به هر یک از ارگانها ضمن تاکید بر لزوم حضور مسئولین و پرسنل ادارات ونهادها در مراسم راهپیمایی ، تلاش و همت مضاعف آنان را جهت برگزاری هرچه با شکوهتر این مراسم خواستار گردید.
گفتنی است ، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان شادگان ، بعد از برگزاری نماز جمعه از مسجد حضرت امیر (ع) آغاز و در میدان امام خمینی (ره) با قرائت قطعنامه پایان یابد.

ارسال دیدگاه