کد خبر: 4837

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۸:۰۳

معاون فرماندار شادگان خبرداد:

اجرای ۲۳۰ برنامه اوقات فراغت برای ۳۵ هزار دانش آموز شادگانی

شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: ۲۳۰ برنامه و فعالیت برای پر کردن اوقات فراغت ۳۵ هزار دانش آموز شادگانی اجرا می شود.

 

اوقات فراغت

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح شادگان ، به نقل از خبرنگار خبرگزاری مهر،

نعمت الله آلبوغبیش پیش از ظهر دیروز در جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان از اجرای ۲۳۰ برنامه و فعالیت برای پر کردن اوقات فراغت ۳۵ هزار دانش آموز شادگانی خبر داد و اظهار کرد: این برنامه‌ها توسط اعضای ستاد اوقات فراغت شهرستان در قالب ۶۵ پایگاه در طول تابستان اجرایی می شود.

وی با تاکید بر ضرورت و لزوم پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان، این موضوع را بسیار مهم و اساسی دانست و افزود: برنامه های اوقات فراغت شهرستان از ابتدای ماه رمضان آغاز شده و تا پایان فصل تابستان ادامه خواهد داشت.

معاون فرماندار شادگان در ادامه به تنوع برنامه های اوقات فراغت شهرستان اشاره و تصریح کرد: برنامه های اوقات فراغت به صورت ویژه برای خواهران و برادران در سطح شهرها و روستاهای تابع توسط دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار می شود.

آلبوغبیش از اجرای طرحهای زمزمه قرآنی، خادمان رضوی سبک زندگی اسلامی، ترنم نور،  اعزام مبلغ، آموزش تیراندازی دو هزار و ۴۰۰ نفر، ۵۰ فعالیت فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان، آموزش علوم قرآنی،  تقویت دروس و زبانهای خارجی، سرود و نقاشی، انواع ورزش، مسائل روز، اعزام اردوهای درون استانی و برون استانی، امداد و نجات،  مشاوره و روانشناسی، کلاسهای معرفتی، دوره مهدویت و بازیهای بومی و محلی به عنوان بخشی از برنامه های متنوع پر کردن اوقات فراغت شهرستان یاد کرد.

معاون فرماندار شادگان بیان کرد: برگزاری کلاسهای ورزشی والیبال، ژیمناستیک و فوتبال ویژه بانوان شهرستان و کلاسهای تئوری مربی گری کاراته، بدمینتون،  هندبال، تنیس روی میز و شطرنج برای اولین بار در سطح شهرستان شادگان برای پر کردن اوقات فراغت اجرا می شود.

وی افزود: این پایگاه های طرح اوقات فراغت توسط ادارات آموزش و پرورش، ناحیه مقاومت بسیج، فرهنگ و ارشاداسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، شهرداران، بخشداران، مرکز آموزش فنی و حرفه ای، حوزه های علمیه، ورزش و جوانان، هلال احمر و میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود.

ارسال دیدگاه