کد خبر: 4674

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۸

فرمانده ناحیه سپاه شادگان خبر داد :

درختکاری ۱۰۰ هکتار از کانون های گرد و غبار توسط ناحیه سپاه شادگان

فرمانده ناحیه سپاه شادگان از درختکاری ۱۰۰ هکتار از کانون های ریزگردها درایام تعطیلات عید نوروز توسط بسیجیان این شهرستان خبرداد.

سرهنگ حسین خنافره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان اظهار کرد: در پاسخ به ندای مقام معظم رهبری در رابطه با فرمان مقابله با ریزگردها و اثرات مخرب آن ها و همچنین همیاری و همکاری با دولت ،۱۰۰ هکتار از کانون های گرد و غبار توسط ناحیه سپاه شادگان درختکاری می شود.

فرمانده ناحیه سپاه شادگان گفت : این برنامه با حضور بسیجیان و همچنین اقشار مختلف مردم  جهت رفع  معضل گردوغبار در ایام تعطیلات عید نوروز اجرا خواهد شد.

وی افزود: مراکز گردوغبار توسط کارشناسان  شناسایی شده اند.مراکز مشخص شده در اطراف شهرستان و مسیرهای مختلف مواصلاتی با شهرستان های همجوار ، که بنا به اعلام کارشناسان از نقاط مهم ایجاد گردوغبار در شهرستان و منطقه می باشند.

وی با اعلام  آمادگی سپاه و بسیج در حضور در عرصه های مختلف جهت همیاری و همکاری با دولت خاطر نشان شد: در طول سال فعالیت های مختلفی جهت رفع معضل ریزگردها خواهیم داشت ، که با حضور فعالانه بسیجیان درهمه عرصه ها و سابقه درخشان این قشر فعال درحل معضلات و مشکلات  امید آن است که تمامی مشکلات شهرستان و استان حل شوند.

ارسال دیدگاه