کد خبر: 3292

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۸:۰۴

معاون فرماندار شادگان خبر داد:

۲۵ کلاس ترویجی در راستای تحقق مصادیق اقتصاد مقاومتی برگزار شدند

معاون فرماندار شادگان از برگزاری تعداد ۲۵ کلاس آموزشی ترویجی در راستای تحقق مصادیق اقتصاد مقاومتی خبر داد.

نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در گقتگو با خبرنگار صبح شادگان از برگزاری تعداد ۲۵ کلاس آموزشی ترویجی در راستای تحقق مصادیق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت:در یک ماهه گذشته ۷۵۰ نفر در قالب ۲۵ کلاس ترویجی آموزش دیدند.

معاون فرماندار شادگان خاطرنشان ساخت:دوره های آموزشی مورد نظر در راستای تحقق مصادیق اقتصاد مقاومتی و بنا به تاکیدات فرماندار و نماینده مردم شهرستان شادگان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتقال یافته های جدید و آموزش بهره برداران بخش کشاورزی توسط مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در فاصله زمانی ۲۰/۵/۹۵ تاکنون برگزار شده است.

آلبوغبیش با تاکید بر ضرورت  توجه بهینه به اقتصاد مقاومتی در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل نامگذاری و مزین شده است،اظهار داشت:دوره های آموزشی برگزار شده در زمینه های باغبانی ، آب و خاک و زراعت بوده و بدون هیچ گونه هزینه توسط مربیان ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اجرا شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت،مربیان و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان شادگان،بر لزوم استمرار دوره ها و کلاسهای آموزشی ترویجی تاکید کرد و یادآور شد کلیه دستگاههای اجرائی و آحاد جامعه بویژه کسانی که در امر اقتصاد و تولید فعالیت دارند باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهند.

ارسال دیدگاه