کد خبر: 3460

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۰

معاون فرماندار شادگان خبر داد؛

کاهش ۱۰ درصدی سرقت در شادگان

معاون فرماندار شادگان:براساس آمار ارائه شده ، میزان سرقت شهرستان در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کاهش نشان می دهد.

به گزارش خبرنگار صبح شادگان نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در چهارمین جلسه ی کمسیون سرقت شهرستان از کاهش ۱۰ درصدی سرقت در شادگان خبر داد و گفت:براساس آمار ارائه شده ، میزان سرقت شهرستان در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کاهش نشان می دهد.
معاون فرماندار شادگان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه عوامل امنیتی و انتظامی و اعضای کمسیون سرقت شهرستان بر لزوم پیشگیری و انجام اقدامات تمهیدی جهت کاهش بیشتر سرقت تأکید کرد و افزود:اجرای مصوبات ستاد و رعایت مفاد دستور العمل کمسیون سرقت الزامی است و کلیه اعضا موظفند بر حسب وظایف تعیین شده در اسرع وقت ممکن اقدام نمایند.

آلبوغبیش با تأکید بر ضرورت توجه عموم مردم به هشدارهای پلیسی و اطلاع رسانی عمومی و خودداری از ایجاد فرصتهای مناسب جهت سرقت،نصب دوربین مدار بسته بویژه در نقاط پر تردد و حساس را ضروری دانست و بر لزوم ابلاغ اداره صنعت ، معدن و تجارت به اصناف مختلف جهت نصب دوربین تأکید کرد.

وی با اعلام راه اندازی پارک بان ویژه موتورسیکلت ها بخصوص در جلوی درب بانکها و ادارات خدمات رسان که دارای ارباب رجوع زیاد هستند یادآور شد:در این زمینه کلاسهای آموزشی و اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه