کد خبر: 3428

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۹:۱۵

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شادگان:

مسئولان از اردوهای جهادی حمایت کنند/اردوهای جهادی بهترین فرصت برای خودسازی است

مسئول بسیج دانشجویی شادگان:حضور بسیجیانی که داوطلبانه و با شوق محل زندگی خود را ترک کرده و سمت سازندگی مناطق محروم می روند همیشه قوت قلبی برای ساکنان منطقه بوده وهمواره ابادانی همراه بابرکت را برای آنها به ارمغان اورده است.

مصطفی آلبوغبیش مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شادگان در گفتگو با صبح شادگان گفت:یکی از بسترهای محرومیت زدایی و آشنایی نسل جوان با محرومیت ها و مشکلات قشر محروم همین اردوهای جهادی است.

وی افزود:اردوهای جهادی فرصتی طلایی برای تزکیه نفس و کسب ارامش است و دانشجویانی که شلوغی شهر را ترک کرده و در قالب گروههای سازندگی به مناطق محروم سفر می کنند،از نزدیک با محرومیت برخی هموطنان خود اشنا می شوند که این امر علاوه بر تقویت روحیه کمک به هم نوع و نیز روحیه ی جهادی آنان را برای پذیرش مسولیت های مختلف در آینده آماده می کند.

آلبوغبیش خاطر نشان کرد:اردوهای جهادی در هر شکل و قالب و از هرقشری که تشکیل شوند تنها نیازمند تامین منابع مادی نبوده و حمایت عاطفی مسولان بیشتر از وجهه ی معنوی ان طلب می کنند .

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شادگان اردوهای جهادی  را دارای برکات مادی و معنوی زیادی دانست و گفت :حضور بسیجیانی که داوطلبانه و با شوق محل زندگی خود را ترک کرده و سمت سازندگی مناطق محروم می روند همیشه قوت قلبی برای ساکنان منطقه بوده وهمواره ابادانی همراه بابرکت را برای آنها به ارمغان اورده است .

وی بیان داشت: تلاش تیمی دانشجویان در جهت رفع محرومیت ها ان هم در فضای دوستانه و البته معنوی موجب تعالی روح و ارامش خاطر این جهادگران می شود.

این فعال جهادی در پایان گفت: از مسئولان می خواهم اردوهای جهادی را به چشم اردوهای تفریحی نبینند،دانشجویانی که داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی به این اردو امده و با جان و دل در راستای محرومیت زدایی از این مرز بوم فعالیت می کنند باید مورد توجه و حمایت قرار گیرند.

ارسال دیدگاه