کد خبر: 3491

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ - ۹:۲۰

فرماندار شادگان خبر داد:

رونمایی از کتاب فرزندان روح الله همزمان با هفته دفاع مقدس

کتاب فرزندان روح الله با موضوع فرازهای از زندگی نامه و وصیت نامه شهدای شهرستان شادگان در ۲۵۰ صفحه به چاپ رسیده است که همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.

بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان با گرامیداشت فرا رسیدن هفته ی دفاع مقدس و تبریک عید سعید غدیر خم از رونمایی کتاب شهدای شهرستان شادگان همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت : کتاب فرزندان روح الله با موضوع فرازهای از زندگی نامه و وصیت نامه شهدای شهرستان شادگان  مربوط به زندگینامه شهدای شادگان در ۲۵۰ صفحه به چاپ رسیده است که همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.

فرماندار شادگان اظهار داشت:ما امروز مدیون خون شهداء و از خود گذشتگی ایثارگران و جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس هستیم بنابراین باید در راستای حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی تلاش بیش از حد داشته باشیم.

فرماندار شادگان در پایان، بر ضرورت همکاری همه ادارات و دستگاهها در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس تأکید کرد و گفت: انتظار می رود کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری مطلوبی جهت برگزاری باشکوه تر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح شهرها و روستاهای تابعه این شهرستان داشته باشند.

ارسال دیدگاه