کد خبر: 3317

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۷:۵۳

نماینده مردم شادگان در دیدار با مدیر عامل منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر:

در حال حاضر یکی از صنایع پر درآمد پتروشیمی است/متاسفانه هنوز نمی توانیم از حادثه اخیر آتش سوزی در پتروشیمی پاسخ کاملی ارائه دهیم

از نظر اقتصاددانان در حال حاضر و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، یکی از صنایع سود آور،پتروشیمی است که با تقویت مدیریت آن میتوان شاهد تحول اقتصادی در کشور باشیم.

به گزارش خبرنگار صبح شادگان حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با امید شهیدی نیا مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر  با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت:از نظر اقتصاددانان در حال حاضر و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، یکی از صنایع سود آور،پتروشیمی است که با تقویت مدیریت آن میتوان شاهد تحول اقتصادی در کشور باشیم.

نماینده مردم شادگان افزود:مردم و رسانه ها مدام از ما می پرسند که دلیل و ریشه های حوادث و آتش سوزی های  اخیر واحدهای پتروشیمی چه بوده که متاسفانه هنوز نمیتوانیم پاسخ درست و کاملی بدهیم.

ناصری نژاد در ادامه در خصوص جاده بندر امام -شادگان گفت:واقعا مایه تاسف است که این جاده قرار بود سال ٨٩ – ٩٠ به بهره برداری برسد، اما تاکنون به پایان نرسیده و خسارات جبران ناپذیری بر جای گذشته و جان تعداد زیادی از مسافران و مردم خوزستان را گرفته است.

ناصری نژاد تصریح کرد:در جلسه ای با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایران نیز اعلام کردیم که خواستار تسریع در تکمیل کار جاده هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در پایان با اشاره به اشتراکات عدیده بین مردم شادگان و ماهشهر افزود:نیروی انسانی شادگانی از قدیم الایام که اولین شرکت ها شروع به احداث کردند در این شرکت ها مشغول بودند و هم اکنون هم انتظار داریم که از جوانان شادگان نه تنها در سطوح پایین بلکه در رده های بالای مدیریتی استفاده شود.

ارسال دیدگاه