کد خبر: 3332

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۰

نماینده مردم شادگان خطاب به مجری طرحهای عمرانی مناطق نفت خیز کشور:

با گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز آب شرب کافی نداریم/اجرای طرحهای عمرانی از حقوق مردم شریف شادگان است

ناصری نژاد:درست است که شادگان از بعضی جهات محروم است اما شهرستان فقیری نیست شادگان شهری است که از نظر ذخایر نفتی و وجود دو رودخانه بزرگ و تالاب بین المللی و سایر منابع از شهرهای غنی استان خوزستان است.

به گزارش صبح شادگان جلسه بررسی وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان شادگان با حضور امیریان مجری طرحهای عمرانی مناطق نفت خیز کشور در محل سالن اجتماعات فرمانداری شادگان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین ناصری نژاد رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه اظهار کرد:درست است که شادگان از بعضی جهات محروم است اما شهرستان فقیری نیست شادگان شهری است که از نظر ذخایر نفتی و وجود دو رودخانه بزرگ و تالاب بین المللی و سایر منابع از شهرهای غنی استان خوزستان است.

وی با ابراز تاسف از اینکه در طی این سالها نگاهی به شهرستان شادگان نشده است و باید نگاه ویژه به این شهرستان شود گفت:شادگان واقعاً محروم است و برای مثال با گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز ما آب شرب کافی نداریم ،راه دسترسی نداریم و از همه مهمتر جوانان ما با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند

نماینده مردم شادگان ضمن تشکر از اجرای برخی طرحهای عمرانی توسط وزارت نفت،ادامه داد : اجرای این طرحهای عمرانی از حقوق مردم شریف شادگان است و در رابطه با طرحهای نیمه تمام من واقعاً مانده ام که چه جوابی به مردم بدهم .

گفتنی است در این جلسه با پرداخت مابقی اعتبارات سال گذشته و تکمیل پروژه های نیمه تمام و معرفی تعدادی پروژه جدید بر اساس نیاز شهرستان و همچنین تأمین اعتبار جهت احداث آرامگاه ملا فاضل سکرانی موافقت گردید.

ارسال دیدگاه