کد خبر: 3436

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۶ - ۸:۰۳

فرمانده ناحیه مقاومت شادگان خبر داد:

اعزام بیش از ۸۰۰ نفر از بسیجیان عضو حلقه های صالحین شادگان به مشهد مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شادگان از اعزام ۸۰۰ نفر از بسیجیان عضو حلقه های صالحین شهرستان شادگان به مشهد مقدس خبر داد.

سرهنگ پاسدار حسین خنافره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان از اعزام بیش از ۸۰۰ نفر از بسیجیان این شهرستان در طول تابستان سال جاری به مشهد مقدس خبر داد و گفت :این اعزام ها در طول تابستان سال جاری و طی دو مرحله انجام شد که در آخرین مرحله بیش از ۳۰۰ نفر از بسیجیان اعزام شدند.

وی افزود:این اردو به مدت یک هفته می باشد که برای حاضرین در این اردو برنامه های ویژه ی فرهنگی،ورزشی و تفریحی گوناگونی پیش بینی شده است.

فرمانده ناحیه شادگان گفت:این تعداد ۳۰۰ نفر از اعضای حلقه های صالحین بسیج شهرستان شادگان،در قالب ۸ کاروان و بوسیله ی ۸ دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند.

خنافره با بیان اینکه امروزه بیشترین تهدیدی که متوجه قشر نوجوانان و جوانان است تهدید نرم است افزود: بسیجیان با حضور در حلقه های صالحین و بالا بردن سطح معرفت خود می توانند با تهاجم نرم دشمنان مقابله می کنند و خود را از گزند دشمن حفظ کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان تاکید کرد: اگر بخواهیم بسیجیان مطلوب و در خور شأن اسلام و انقلاب در دهه چهارم انقلاب داشته باشیم باید بسیجیان را با رویکرد انقلاب و تراز انقلابی با حضور در حلقه های صالحین بسیج تربیت کنیم.

 

ارسال دیدگاه