کد خبر: 3473

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ - ۷:۳۳

فرمانده ناحیه مقاومت شادگان خبر داد:

اجرای بیش از ۱۷۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان شادگان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان:در هفته گرامیداشت دفاع مقدس سپاه ناحیه شادگان ۱۷۸ برنامه در شهرستان شادگان اجرا می شوند.

سرهنگ حسین خنافره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران اظهار داشت:جنگ تحمیلی و مقاومت مردم ایران اسلامی،درس تاریخی و یک عبرت برای دشمنان و هر متجاوزی است.

فرمانده ناحیه شادگان گفت:با اقتدار نیروهای مسلح می توان امنیت را تضمین کرد تا دشمن خیال تجاوز و تعدی به مرزهای ایران اسلامی را به فکر خود راه ندهد.

وی ادامه داد: بزرگداشت هفته دفاع مقدس فرصتی است برای یادآوری اراده و خودباوری ملت بوده تا بار دیگر به دنیا بفهماند این ملت همان ملتی است که با دستان خالی توانست استکبار جهانی را به زانو درآورد.

این مسؤول اضافه کرد:پیام ملت ایران اسلامی به زورگویان و مستکبران این است که تا پای جان از آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی و راه امام و منویات رهبری خواهیم ماند.

خنافره تصریح کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نشان دادن اقتدار نظامی ملت ایران سبب ترس و رعب و وحشت دشمنان و مایه اقتدار و افتخار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده ناحیه شادگان گفت:در هفته گرامیداشت دفاع مقدس سپاه ناحیه شادگان ۱۷۸ برنامه را در شهرستان شادگان اجرا می شوند.

وی برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرتی، برگزاری یادواره‌های شهدا،برپایی نمایشگاه،برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی در قالب شجره طیبه در مراکز علمی و فرهنگی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر و برگزاری مسابقات ورزشی و دیدار با رزمندگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شادگان ذکر کرد.

خنافره همچنین،برپایی ایستگاه‌های صلواتی،تجلیل از مادران شاهد و ایثارگران،تجلیل از سربازان نمونه،شرکت منسجم در نماز جمعه،افتتاح حوزه‌های مقاومت و خانه عالم،کلنگ زنی ۳ سالن ورزشی،جشنواره های بومی محلی،اعزام گروه های جهادی و برگزاری شب شعر  و محفل انس با قرآن را از دیگر برنامه‌های سپاه ناحیه شادگان در گرامیداشت هفته دفاع مقدس برشمرد.

ارسال دیدگاه