کد خبر: 2602

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۲۰:۰۲

معاون فرماندار شادگان خبر داد؛

گردهمایی زنان شادگان در هفته حجاب و عفاف برگزار می شود

معاون فرماندار شادگان:گردهمایی زنان شادگان به‌ مناسبت هفته حجاب و عفاف روز دوشنبه ۲۱ تیرماه در پارک شهر برگزار می‌شود.

IMG_2300 (1)

به گزارش صبح شادگان نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه کمیسیون بانوان شادگان از برگزاری گردهمایی زنان شادگان در هفته حجاب و عفاف خبر داد و گفت: این گردهمایی به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف همزمان با گردهمایی دهها هزار نفری سایر شهرستانها بر پا خواهد شد.

معاون فرماندار شادگان با تأکید بر حضور فعال و موثر زنان در این گردهمایی افزود:به مناسبت روز ملی و هفته حجاب و عفاف که از تاریخ ۹۵/۴/۱۹ لغایت ۹۵/۴/۲۵ تعیین شده است برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد.

آلبوغبیش بر ضرورت همکاری کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی در جهت انجام فعالیت های حوزه بانوان تاکید کرد و افزود:بر اساس هماهنگی بعمل آمده با اداره ورزش و جوانان شهرستان ، سالن ورزشی حجاب صبحها و بعدازظهر ها بصورت رایگان در اختیار بانوان گذاشته شده و علاوه بر آن کلیه بانوان میتوانند صبحها از سایر سالنهای ورزشی شهرستان بصورت رایگان استفاده کنند.

وی گفت:گردهمایی زنان شادگان به مناسبت روز ملی و هفته حجاب و عفاف روز دوشنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۹ در پارک شهر شادگان اجرا میشود.

آلبوغبیش افزود:شهرستان شادگان بعنوان یکی از بهترین شهرستانهای استان در زمینه حجاب و عفاف شناخته شده است.

معاون فرماندار شادگان تصریح کرد:به همین مناسبت در سه روستا از بخشهای تابعه به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان و بخشداران تابعه همایش حجاب و عفاف برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه