کد خبر: 2567

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۷:۳۰

فرماندار شادگان:

نواقص بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان باید برطرف شوند/خدمت مطلوب به شهروندان در حوزه بهداشت باید سرلوحه کار مسئولان مربوطه قرار گیرد

فرماندار شادگان:خدمت مطلوب به شهروندان به‌ ویژه در حوزه سلامت و بهداشت باید سرلوحه کار مسئولان شبکه بهداشت و درمان شادگان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار صبح شادگان جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست بهروز  فرج اللهی فرماندار شادگان و با حضور سایر اعضاء در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شادگان  تشکیل گردید.

بهروز فرج‌اللهی در این جلسه با بیان اینکه رفع نواقص تجهیزاتی،بهداشتی و درمانی بیمارستان شهید معرفی‌زاده باید توسط دستگاه ذیربط پیگیری شود گفت: خدمت مطلوب به شهروندان به‌ ویژه در حوزه سلامت و بهداشت باید سرلوحه کار مسئولان شبکه بهداشت و درمان شادگان قرار گیرد.

وی به تشدید نظارت‌های بهداشتی بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان و همچنین ساماندهی دست‌فروشان اشاره و تصریح کرد: باید دستگاه‌های متولی نظارت مستمر بر عرضه مواد غذایی و به‌ویژه دستفروشان توجه بیشتری به این امر داشته باشند.

فرماندارشادگان با بیان اینکه توجه جدی به بحث سلامت و امنیت غذایی مردم یک ضرورت است گفت: موضوع سلامت و امنیت غذایی شهروندان باید به‌صورت جدی فرهنگ‌سازی شود و این نیاز مبرم به مشارکت والای مردم در تمام برنامه‌های شورا دارد.

ارسال دیدگاه