کد خبر: 2512

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۷:۳۰

فرماندار شادگان:

نماز و بیان تأثیر آن در جامعه باید مورد توجه اقشار مختلف به ویژه مسئولان قرار گیرد

نماز و بیان تأثیر آن در جامعه باید مورد توجه اقشار مختلف به ویژه مسئولان قرار گیرد و این امرباید سرلوحه کار مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی باشد.

به گزارش خبرنگار صبح شادگان مهندس فرج اللهی فرماندار شادگان  در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان که با حضور سید مجید شرفی امام جمعه و سایر اعضاء در محل  دفتر امام جمعه برگزار شد، گفت : نماز و بیان تأثیر آن در جامعه باید مورد توجه اقشار مختلف به ویژه مسئولان قرار گیرد و این امرباید سرلوحه کار مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی باشد.

فرماندارشادگان در خصوص فعالیت های نماز همچون پخش اذان در ادارات و دستگاههای اجرائی  و همچنین اقامه نماز جماعت در سطح بازار شهرستان تاکید کرد و گفت : حضور گسترده بازاری‌ها در نماز جماعت اول وقت و فرهنگ‌سازی برای تعطیل شدن بازار در هنگام نماز می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین جلوه‌های اقامه نماز باشد.

وی اضافه کرد: باید وضعیت نمازخانه های بین راهی را ارزیابی کرده و در صورت نامطلبوب بودن وضعیت این نماز خانه ها اقدام جدی بعمل آید.

فرج اللهی تصریح کرد: برای ترویج اقامه نماز در بین نسل نوجوان و جوان باید از مدارس شروع کنیم و با ترویج فرهنگ نماز برای دانش آموزان عشق و علاقه آن‌ها به این فریضه دینی و سایر مسائل مذهبی را افزایش دهیم.

ارسال دیدگاه