کد خبر: 2627

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۶

در دمای بالای 45 درجه؛

قطعی‌های مکرر و افت نوسانات برق مردم شهرستان شادگان را کلافه کرد

شهرستان شادگان طی روزهای گذشته شاهد افزایش ناگهانی دمای هوا است و این درحالی است که همزمان با افزایش دما و رطوبت هوا مردم این منطقه شاهد قطعی مکرر برق و همچنین افت شدید ولتاژ هستند.

به گزارش صبح شادگان شهرستان شادگان طی روزهای گذشته شاهد افزایش ناگهانی دمای هوا است و این درحالی است که همزمان با افزایش دمای و رطوبت هوا مردم این شهرستان شاهد قطعی مکرر برق و همچنین افت شدید ولتاژ هستند.

این روزها شهرستان شادگان با داشتن دمایی بیش از ۴۵ درجه گرم‌ترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد،گرمایی که حتی تردد مردم را در معابر شهری تحت تاثیر قرار داده است.

گذشته از این امر این روزها در بعضی از نقاط شهر و روستاهای این شهرستان مردم با قطعی مکرر و افت نوسانات برق مواجه هستند که مجبورند مدتی را در گرما سپری کنند که واقعا طاقت فرسا است.

یکی از شهروندان می گوید:در چند روز گذشته حوالی ساعت ۲ بامداد برق منزل ما با کاهش و افزایش شدید مکرر نوسان برق مواجه شد به طوری که محافظ های وسایل خانگی مان هر ۵ دقیقه روشن و خاموش می شدند و درصد وارد شدن خسارت به وسایل خانگی را بالا می برد.

قطع مکرر برق و یا افت ولتاژ مکرر در ساعات میانی ظهر که به نحوی گرم‌ترین ساعات روز به شمار می‌آید و همچنین اوایل صبح و در بعضی از ساعات شب،مردم شهرستان شادگان را  آزار می دهد.
قطعی برق بر اثر افت ولتاژ به حدی است که در بعضی روزها در کمتر از نیم ساعت پنج بار سیستم‌های خنک کننده خانه‌ها قطع شده و این قطع و وصل شدن برق بر اثر افت ولتاژ خسارت‌هایی را به مردم در این شهرستان وارد کرده و تا حد زیادی نارضایتی مردم را در این زمینه افزایش داده است.
لذا از مسولان ذیربط انتظار می رود نسبت به رفع این مشکل اقدام لازم را بعمل آورند.
پایگاه خبری تجلیلی صبح شادگان آمادگی دارد توضیحات اداره برق شهرستان شادگان را در این خصوص منعکس نماید.

ارسال دیدگاه