کد خبر: 2609

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۲۰:۲۸

عضو جلس خبرگان رهبری:

جریان های سنتی اصولگرا و اصلاح طلب رنگ باخته اند/عملکرد نخبگان سیاسی با دو جریان انقلابی و ضدانقلابی مشخص می شود

آیت‌الله عباس کعبی اظهار داشت:متأسفانه جریانی در داخل کشور وجود دارد که تلاش می‌کند چهره آمریکا را بزک کند در حالی که مشکل ما با غرب پرونده هسته‌ای نیست بلکه هویت اسلامی است

 آیت‌الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان در مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر که (امروز، یکشنبه ۶ تیرماه) در حسینه ثارالله اهواز برگزار شد اظهار داشت:اسلام ‌برخی اسلام راحت طلبی است. این افراد اهل مجادله با ولی امر و رهبر اسلام هستند. این جریان تا صدر اسلام وجود داشت و در حال حاضر نیز وجود دارد.

وی ادامه داد:متأسفانه جریانی در داخل کشور وجود دارد که تلاش می‌کند چهره آمریکا را بزک کند در حالی که مشکل ما با غرب پرونده هسته‌ای نیست بلکه هویت اسلامی است

عضو جلس خبرگان رهبری تاکید کرد:جریان دیگری در کشور نیز وجود دارد که منفعت‌طلب است و با نام اصول‌گرا یا اصلاح‌طلب جا خشک می‌کند در دیدگاه‌ها و موضع‌گیری‌ها نفع گرا بوده و تنها به دنبال نفع خود هستند.

وی اضافه کرد:یک جریانی در کشور تنها به دنبال تخصص هستند و از ارزش ها دوری و حتی مطرح می‌کنند که اداره کشور نیاز به کارشناس دارد و نه نماز شب‌خوان!

آیت الله کعبی گفت:جریان های سنتی اصلاح طلب و اصولگرا رنگ باخته است و عملکرد نخبگان سیاسی کشور با دوجریان انقلابی و غیر انقلابی مشخص می شود.

وی در پایان گفت:ما اجازه نمی‌دهیم ارزش‌های انقلابی ما ملعبه دست دنیاطلبان شود و اگر کسانی بخواهند در مقابل  دین ما بیاستند قاطعانه در مقابل  تمام دنیا خواهیم ایستاد.

منبع:رهیاب

ارسال دیدگاه