کد خبر: 2552

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۱

فرمانده پایگاه بسیج سیدالشهداء خبر داد:

توزیع سبد غذایی ویژه ایتام و خانواده های بی بضاعت در شب نوزدهم ماه رمضان

فرمانده پایگاه بسیج سیدالشهدا از توزیع اقلام غذایی در قالب سبد کالا ویژه ایتام و خانواده های بی بضاعت در شب نوزدهم ماه رمضان خبر داد.

عبدالامیر گاموری فرمانده پایگاه بسج سیدالشهداء از توزیع اقلام غذایی در قالب سبد کالا ویژه ایتام و خانواده های بی بضاعت در شب نوزدهم ماه رمضان خبر داد و گفت:ما به تبعیت از مولای متقیان حضرت علی (ع) که همیشه با دادن اطعام به ایتام و فقرا دل آن ها را شاد می کردند،این سنت حسنه را همانند سال های گذشته گرامی داشتیم.

وی هدف از این سنت حسنه را تکریم و اهتمام به ایتام خواند و افزود:بعضی از خانواده های بی بضاعت قدرت خرید و تهیه مواد غذایی را ندارند و ما بر آنیم با اندک خدمتی بتوانیم ایتام و خانواده هایشان را تکریم کنیم.

گاموری خاطر نشان کرد:در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان به همت خیرین سبدهای غذایی تهیه و توسط پایگاه بسیج به ایتام و خانواده های بی بضاعت تقدیم شد.

این فرمانده تصریح کرد:در هر سبد غذایی بالغ بر ۱۴ قلم جنس از جمله:برنج،آرد،شکر،ماکارونی،روغن،گوشت،مرغ،کنسرو لوبیا،کنسرو بادمجان،رب گوجه فرنگی،حبوبات،چای و لوازم بهداشتی از قبیل ریکا،صابون در قالب ۲۴ سبد کالا توزیع شدند.

عبدالامیر گاموری در پایان گفت:به امید خدا و همت خیرین ما این سنت حسنه را هم بعد از ماه مبارک رمضان ادامه خواهیم داد و در حال حاضر ایتام و خانواده های بی بضاعت را شناسایی و جهت کمک بیشتر پرونده ای در پایگاه تشکیل داده اند.

گفتنی است پایگاه سیدالشهداء یکی از پایگاه های فعال در سطح شهر شادگان است که در مسجد سید شرف مشغول به فعالیت می باشد.

ارسال دیدگاه