کد خبر: 2509

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۰

بهانه های بنی اسرائیلی ابتکار تمامی ندارد؛این بار داعش عامل ریزگردها شد

معصومه ابتکار در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیمای منشاء ریزگردها را خارجی عنوان کرد و شرایط ناپایدار دولت عراق، حمله تکفیری‌ها و داعش را مانع اجرایی شدن این توافقنامه‌های امضا شده دانست.

به گزارش صبح شادگان به نقل از رهیاب،معصومه ابتکار در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیمای منشاء ریزگردها را خارجی عنوان کرد و شرایط ناپایدار دولت عراق، حمله تکفیری‌ها و داعش را مانع اجرایی شدن این توافقنامه‌های امضا شده دانست.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست چندی پیش هم گفته بود در موضوع گرد و غبار هیچ مسئولی نمی‌تواند به مردم وعده دهد که این مشکل تا چند سال آینده حل می‌شود و مردم باید با مشکل گرد و غبار کنار بیایند.

گویا دهن کجی خانم ابتکار به مردم خوزستان و بهانه های بنی اسرائیلی او تمامی ندارد وی که در بحران گردوخاک حاضر نشد حتی به خوزستان سفر کند در آن روزها ادعا کرد نیامده ام چون می خواهم با دست پر بیایم.

امروز بعد از گذشت دوسال از وعده ها و مصوبات دولت،پوچ بودن دست پر ابتکار و دولت در زمینه مبارزه با ریزگردها برای خوزستانی ها ثابت شده است.
اگر خانم سبزپوش دولت بنفش نمی تواند کاری برای ریزگردها انجام بدهد و علت تامه ریزگردها را منشاهای خارجی لاینحل مثل داعش می داند دیگر چه توجیهی دارد بر صندلی حفاظت از محیط زیست تکیه دهد؟ بهتر نیست برود پی زندگی اش تا داعش نابود شود بعد تشریف بیاوردند و مدیریت کنند!

ارسال دیدگاه