کد خبر: 2364

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۷:۰۰

صبح شادگان گزارش می دهد

کابل های مخابرات شادگان زیر تیغ بی احتیاطی اداره آب و فاضلاب/آیا این بی احتیاطی ها پایانی دارد؟

حفاری های غیراصولی شرکت آب و فاضلاب شادگان باعث نابودی کابل های مخابرات شد که در حال حاضر ارتباط تلفنی و اینترنت ساکنان آن منطقه قطع می باشد.

به گزارش صبح شادگان این روزها بی احتیاطی اداره آب و فاضلاب شهرستان شادگان تمامی ندارد و هر چند مدت باید شاهد بی احتیاطی و اهمال در انجام وظیفه باشیم.

داستان طغیان فاضلاب ها در نقاط مختلف شهر همچنان ادامه دارد و اداره آب و فاضلاب و سایر مسئولین همچنان در شیپور فرسودگی و بحرانی بودن شبکه فاضلاب شهرستان می دمند اما غافل از یک راهکار برای حل این معضل زیست محیطی که رفته رفته ممکن است برای ساکنین مناطق مختلف شهرستان خطر ساز شده و موجب شیوع انواع بیماری ها شود.

حدود ۴۰ روزی از حادثه ی ۱۲ اردیبهشت که در اثر بی احتیاطی اداره آب و فاضلاب و اداره گاز که منجر به انفجار منزل مسکونی و جان باختن دو شهروند شد.

عصر روز گذشته دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵ در تماس پرسنل مخابرات شادگان با پایگاه خبری صبح شادگان،از حفاری های غیر اصولی اداره آب و فاضلاب شادگان انتقاد کردند که منجر به پاره شدن ۳ کابل ارتباطی تلفن ساکنین خیابان آیت الله شیرازی شد و به همین دلیل ارتباط تلفنی و اینترنت هم قطع شده است که ساکنین محل از این امر ناراضی هستند.

یکی از کارمندان اداره مخابرات می گوید:در این خیابان چندین مدرسه وجود دارند و در حال حاضر که موقع ثبت نام می باشد،یکی از نیازهای مهم مدارس برای ثبت نام اینترنت می باشد که بر اثر بی احتیاطی اداره آب و فاضلاب ارتباط تلفنی و اینترنت این منطقه قطع شده است.

وی در ادامه گفت:آقای فاضلی رئیس اداره آب و فاضلاب در واکنش به انتقاد و اعتراض اداره مخابرات نسبت به این بی احتیاطی می گوید که هیچ اشکالی ندارد و خسارت این کابل ها را پرداخت می کنیم.

حال باید گفت تا کی باید شاهد بی احتیاطی و بی تدبیری اداره آب و فاضلاب شهرستان شادگان باشیم؟

حادثه انفجار ۱۲ اردیبهشت هنوز در خاطر تک تک شهروندان شادگان مانده است و همه می دانند که اگر بی احتیاطی اداره گاز و اداره آب و فاضلاب در حفاری نبود شاید این حادثه رخ نمی داد.

اما مسئولین کلان شهرستان نظیر فرماندارشهرستان،نماینده شهرستان،امام جمعه و سایر مسئولینی که به این اتفاقات اشراف دارند،می بایست با این بی احتیاطی ها برخورد کنند.

حال باید سوال کرد که عده ای شهروندان و امکانات شهرستان را موش آزمایشگاهی خود دیده اند یا این شهرستان را فضایی برای فراگیری مدیریت می پندارند؟

مسئولی دلسوز شهرستان شادگان بیدار شوید و این بی احتیاطی ها را نظاره گر شوید که ممکن است حوادث تلخ دیگری را رقم بزند.

11 (Copy)

.

22 (Copy)

ارسال دیدگاه