کد خبر: 2452

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۸:۳۰

معاون فرماندار شادگان خبر داد:

مراسم جمع خوانی قرآن در شادگان از شبکه استانی سیمای خوزستان بطور زنده پخش می شود

مراسم جمع خوانی قرآن کریم در شادگان ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۹ ماه جاری از شبکه استانی سیمای خوزستان بطور زنده پخش می شود.

نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان از پخش زنده مراسم جمع خوانی قرآن در شادگان خبر داد و گفت:این مراسم رأس ساعت ۱۷ روز شنبه مورخ ۲۹/۳/۹۵ مصادف با ۱۲ رمضان المبارک ۱۴۳۷ در مسجد جامع شهر شادگان(خیابان شهید مطهری شرقی) برگزار و بصورت زنده از شبکه استانی سیمای خوزستان پخش می شود.
معاون فرماندار شادگان با اشاره به حدیث «لِکُلِّ شَیْ‏ءٍ رَبِیعٌ وَ رَبِیعُ الْقُرْآنِ شَهْرُ رَمَضَان»‏ و بیان اهمیت قرآن بویژه در این ماه مبارک اظهار داشت:برنامه جزء خوانی قرآن بصورت مستمر و در طول ماه در مساجد و حسینیه های شادگان برگزار می شود.
آلبوغبیش افزود:علاوه بر جمع خوانی قرآن در مساجد و حسینیه ها اکثر قریب به اتفاق روزه داران شادگان در طول ماه نزول قرآن در منازل خود روزانه حداقل یک جزء از قرآن را قرائت ودر پایان ماه موفق به ختم قرآن می شوند .
وی با تأکید بر ضرورت آماده سازی مکان مورد نظر و دعوت از ارادتمندان ساحت مقدس قرآن کریم حداقل نیم ساعت قبل از شروع مراسم یادآور شد قاریان این برنامه از طرف شورای عالی قرآن زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری تعیین شده و از قاریان برجسته کشوری خواهند بود.

ارسال دیدگاه