کد خبر: 2428

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۵

معاون فرماندار شادگان تاکید کرد؛

لزوم برقراری روشنایی کلیه معابر شادگان

معاون فرماندار شادگان:با توجه به اینکه یکی از عوامل افزایش سرقت تاریکی است ، اداره برق شادگان مکلف است روشنایی کلیه معابر و خیابانهای سطح شهر را برقرار کند.

به گزارش صبح شادگان نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه کمیسیون سرقت شهرستان بر لزوم برقراری روشنایی کلیه معابر و خیابانهای شهر شادگان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه یکی از عوامل افزایش سرقت تاریکی است ، اداره برق شادگان مکلف است روشنایی کلیه معابر و خیابانهای سطح شهر را برقرار کند.

معاون فرماندار شادگان با اشاره به اهمیت روشنایی مطلوب در کاهش سرقت ، شناسایی نقاط تاریک و برقراری روشنایی کلیه معابر و خیابان های سطح شهر در اسرع وقت ممکن را خواستار شد.

آلبوغبیش در ادامه بر لزوم و ضرورت شناسایی اماکن مخروبه و خطر ساز تاکید و اظهار داشت:شهرداران مکلفند طبق قوانین و مقررات نسبت به شناسایی اینگونه اماکن و رفع خطر به منظور پیشگیری از وقوع جرم و حوادث ناگوار اقدام کنند.

وی همچنین بر ضرورت اجرای کلیه مصوبات کمیسیون سرقت توسط اعضا و آگاه سازی و اطلاع رسانی عمومی ، نصب بنر هشدارهای پلیسی و پخش از تلویزیون شهری ، نصب دوربینهای مدار بسته ، ساماندهی مسافربری های شخصی ، کنترل پایانه های مسافربری و انجام سایر اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش سرقت که  یکی از ناهنجاریهای اجتماعی است تاکید کرد.

ارسال دیدگاه