کد خبر: 2450

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۷:۳۰

شهردار شادگان:

در ایام ماه مبارک رمضان دست فروشی و بساط در خیابان ها ممنوع است

شهردار شادگان:امسال دست فروشی و بساط در خیابان امام خمینی(ره)ممنوع است و با هرگونه تخطی و بساط در این خیابان با هماهنگی انجام شده با مراجع قضایی و نیروی انتظامی برخورد قانونی می شود.

حسن مزبانی پور شهردار شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان با اشاره به برگزاری چند جلسه برای تنظیم بازار شادگان بویژه در ایام و شب های آخر ماه مبارک رمضان گفت:امسال دست فروشی و بساط در خیابان امام خمینی(ره) ممنوع است و با هرگونه تخطی و بساط در این خیابان با هماهنگی انجام شده با مراجع قضایی و نیروی انتظامی برخورد قانونی می شود.
شهردار شادگان با اشاره به اینکه در سالهای گذشته بساط در خیابان اصلی شادگان موجب شلوغی و بد منظری شهر شادگان شده است از تعیین سه مکان جهت بساط و سازماندهی دست فروشان خبر داد و گفت:بازار ماهی فروشان،پارک شهر و میدان لاله سه نقطه اصلی جهت استقرار دست فروشان از سوی شورا و شهرداری تعیین شده اند.
وی با اشاره به اینکه مانند سال گذشته با هیچکس در تنظیم بازار تعارف نداریم هر گونه کشیدن خط و یا علامت در خیابان امام خمینی(ره) را غیر قابل قبول دانست و از همه بازاریان و کسبه خواست تا با رعایت قانون به شهرداری در تنظیم بازار کمک کنند.
اضافه می شود شهرداری شادگان از چند روز گذشته با نصب بنر در چند نقطه شهر شادگان نسبت به هرگونه بساط در خیابان امام به دست فروشان اخطار داده است.

ارسال دیدگاه