کد خبر: 2257

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۷

توضیحات شهردار شادگان درباره ی حادثه خودسوزی یکی از کارگران شهرداری

شهردار شادگان:حادثه خودسوزی یکی از کارمندان شهرداری شادگان،ربطی به پرداخت حقوق نداشته و هر ماه حقوق طبق برنامه واریز می شود.

حسن مزبانی پور شهردار شادگان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان گفت:حادثه خودسوزی یکی از کارمندان این اداره ربطی به شهرداری ندارد و با توجه به مکان خودسوزی این کارمند که در یک منزل نیمه ساخته انجام شده،تنش خانوادگی سبب این حادثه است.

وی افزود:طبق شنیده هایی که از نزدیکان و همسایگان محل سکونت فرد مذکور،حادثه از درگیری و تنش خانوادگی حکایت می کند،چرا که حقوق کلیه کارگران طبق برنامه و ماه به ماه به حساب کارگران واریز شده است.

شهردار شادگان تصریح کرد:در ۱۷ ماه دوره ی مدیریت من در شهرداری ۱۹ ماه حقوق به کارگران پرداخت شده است و علاوه بر پرداخت ۱۷ ماه حقوق ۲ ماه حقوق معوقه شهردار قبلی هم پرداخت شده است.

وی در ادامه گفت:در مواردی هم در یک ماه به کارگران دو حقوق بابت معوقات دوره ی قبلی پرداخت شده است.

مزبانی پور با ابراز ناراحتی از اخبار منتشره در شبکه های اجتماعی گفت:اخباری که درباره ی این حادثه در شبکه های اجتماعی منتشر شده را تکذیب می کنم و عده ای هم در این قضایا به دنبال موج سواری هستند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 4

کل نظرات :3

 • عباس روشن نیا

  تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۳۹۵

  سلام
  آقای شهردار شما یا نمیبینید یا چشمهای قشنگتون رو به روی حقیقت این شهر بسته اید زیرا که فعلا از شهرداری در شادگان بجز اسمش هیچ چیز دیگری مشاهده نمیشود ، لطفا یک سر به منطقه ما که روبروی درب اصلی سپاه است تشریف بیارید و ببینید چگونه فلکه ای که در ۳ سال پیش اوایل سال ۹۱ توسط شهرداری وقت تخریب شد ، تا الان به حال خود رها شده و هیچ چیز جدیدی در آن ساخته نشده ، سوال من از شما این است که چرا وقتی که نمی توانید فلکه ای بهتر یا مکانی بهتراز فلکه قبلی بسازید تصمیم به تخریب بی ملاحضه ی فلکه ای میزنید و پس از تخریب آنرا برای سالها به حال خود رها می کنید؟ آیا تاکنون در شادگان با ماشینتان یک چرخی در شهر شادگان خورده اید که خیابان های را که بسیاری از آنها حفاری شده و یا چاله های متعددی دارند و پر از خاک و زباله هستند مشاهده کنید ؟ اگر بلی پس چرا تصمیمی در جهت تعدیلشان اتخاذ نمیکنید ؟ متاسفانه مشکلات شهر ما از خودسوزی کارگر شما بسیار فاجعه آمیز تر است ، بنده نیز که شجاعت به خرج میدهم و از شهر خود دفاع کرده و این مشکلات را به هر نحوی بیان میکنم هیچ امیدی برایم باقی نمانده اما بهرحال هیچ چیز بدتر از سکوت نیست .


  پاسخ دادن

 • حسین

  تاریخ : ۱۶ - خرداد - ۱۳۹۵

  جناب اقای شهردار
  این کدام حقوق است که ماهانه پرداخت میکنید مگر یادتان رفته چند بار کارگران به خاطر عدم پرداخت حقوق درب شهرداری و فرمانداری تجمع نموده و تحصن کردند
  اگر حقوق آنها به موقع بود آیا این تحصن و تجمع شکل میگرفت
  کمی صداقت داشته باشیر


  پاسخ دادن

  • مدیر

   تاریخ : ۱۶ - خرداد - ۱۳۹۵

   با سلام
   همان طور در در توضیحات شهردار محترم آمده است حقوق معوقه کارگران مربوط به دوره مدیریت مهندس مزرعه(شهردار سابق) می باشد و تحصن یا تجمع کارگران هم بابت همین معوقات دوره ی قبلی می باشند.


   پاسخ دادن

ارسال دیدگاه