کد خبر: 2388

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۹:۱۳

مدیر جهاد کشاورزی شادگان خبر داد؛

تأمین اقلام و کالاهای مورد نیاز ماه رمضان در شهرستان شادگان

مدیر جهاد کشاورزی شادگان:اقلام مصرفی مورد نیاز مردم شهرستان شادگان در ماه مبارک رمضان تامین شد.

حمید مطرودی مدیر جهاد کشاورزی شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان با اشاره به تخصیص ۲۲۰ تن اقلام غذایی مورد نیاز برای توزیع در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان گفت: سهمیه مشخصی برای توزیع سه کالای شکر، مرغ و گوشت قرمز منجمد در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر این اساس سهمیه شکر ۱۰۰ تن قیمت دریافت ۲هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت توزیع ۲هزار و ۵۰۰ تومان،سهمیه گوشت مرغ منجمد ۸۰ تن قیمت دریافتی ۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت فروش ۵هزار و ۵۰۰ تومان و سهمیه گوشت قرمز منجمد ۴۰ تن با قیمت دریافتی ۱۸ هزار و ۵۰۰تومان و قیمت فروش ۱۹ هزار ۵۰۰ تومان است.

مطرودی گفت: در راستای تنظیم بازار و برای کنترل و رفع کمبودها،فروشگاه ها در صورت تقاضا اقلام فوق الذکر به عنوان اقلام ذخیره ای در انبارها در نظر گرفته شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شادگان افزود:در حال حاضر اقلام مورد نیاز توسط عاملان فروش در اختیار مردم قرار خواهد گرفته و برای کنترل قیمت کالاهای مورد نیاز این ایام نیز طرح تشدید نظارت با همکاری سایر دستگاه های متولی در دستور کار قرار دارد.

حمید مطرودی در پایان تأکید کرد:قیمت و سهمیه برنج هم تاکنون به این مرکز اعلام نشده که امیدواریم تا روز شنبه موزخه ۲۲ ماه جاری به فروشگاه ها اعلام و مواد غذایی مورد نیاز در ماه مبارک رمضان جهت خرید مردم در اختیار فروشندگان مجاز قرار گیرد.

ارسال دیدگاه