کد خبر: 2300

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ - ۸:۰۰

فرماندار شادگان خبر داد:

برداشت ۳۶ هزار تن گندم از مزارع شهرستان

فرماندار شادگان از برداشت ۳۶ هزار تن گندم از سطح ۲۰هزار هکتار اراضی شهرستان شادگان خبر داد.

به گزارش صبح شادگان جلسه شورای کشاورزی شهرستان به ریاست بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان و با حضور سایر اعضا به منظور بررسی مشکلات کشاورزی شهرستان شادگان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان شادگان تشکیل گردید .
بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات روز افزون و بی دریغ کشاورزان شهرستان در تولید گندم ، از برداشت ۳۶ هزار تن گندم از مزارع این شهرستان خبر داد و گفت : این مقدار از محصول از سطح ۲۰هزار هکتار اراضی گندم شهرستان شادگان برداشت شده است.
فرج اللهی در ادامه به اهمیت بخش کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به اشتغال عمده ای از مردم شهرستان در بخش کشاورزی بر لزوم تامین آب کشاورزی توسط دستگاههای متولی و توزیع آن به منظور بهره واستفاده کافی برای مزارع کشاورزان تاکید کرد.
فرماندار شادگان همچنین شناسنامه دارکردن و پلاک گذاری کلیه باغات و نخیلات شهرستان را مورد تاکید قرار داد و گفت : بمنظور گرفتن آمار دقیق از کلیه باغات و نخیلات شهرستان صندوق بیمه نخیلات شهرستان نسبت به شناسنامه دارکردن و پلاک گذاری کلیه باغات و نخیلات شهرستان در اسرع وقت ممکن اقدام کنند.
گفتنی است علاوه بر برداشت گندم تعداد ۲۱۷۰ تن جو از سطح ۴هزار و ۵۰۰هکتار و۳۷۷تن کلزا از سطح ۴۰۰ هکتار برداشت شده است.

ارسال دیدگاه