کد خبر: 2375

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۷:۴۲

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی؛

اقتصاد و فرهنگ سرلوحه ی فعالیت مجلس دهم هستند/اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات معیشتی مردم است

مجید ناصری نژاد:در کشور نمی توانیم تنها به اقتصاد و حل مشکلات معیشتی بپردازیم و از مقوله ی فرهنگ غفلت کنیم و همچنین نمی توانیم صرفا به فرهنگ بپردازیم و اقتصاد و معیشت مردم را رها کنیم.

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت:مقام معظم رهبری با توجه شرایط و مشکلات اقتصادی کشور تاکید ویژه ای داشتند و این یک هشدار و تعیین خط مشی و برنامه به تمام نمایندگان مجلس و دولت بود.

ناصری نژاد افزود:مقام معظم رهبری در بیاناتشان به بحث فرهنگ اشاره ی خاصی داشتند و نگرانی خود را با عبارت ولنگاری در فرهنگ،بیان کردند که یکی دیگر از برنامه ها و خطی مشی های مجلس دهم را ترسیم کردند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مقوله ی فرهنگ خاطر نشان کرد:با استفاده از فرهنگ ناب اسلامی و تکیه بر تعلیمات دینی می توانیم اقتصاد اسلامی را در کشور پیاده کنیم و قطعا اقتصاد اسلامی نسخه شفای درد مشکلات اقتصادی کشور ما خواهد یود.

وی بر پرداختن توأم به دو مقوله اقتصاد و فرهنگ تاکید کرد و گفت:در کشور نمی توانیم تنها به اقتصاد و حل مشکلات معیشتی بپردازیم و از مقوله ی فرهنگ غفلت کنیم و همچنین نمی توانیم صرفا به فرهنگ بپردازیم و اقتصاد و معیشت مردم را رها کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان افزود:با توجه به بیانات مقام معظم رهبری اگر بخواهیم مشکلات اساسی کشور حل شوند باید به فرهنگ و اقتصاد بپردازیم و این دو مقوله همانند دو بال پرنده ای ست که می بایست کشور را به مقصد نهایی و مورد نظر برسانند.

مجید ناصری نژاد در پایان گفت:ان شاءالله با همدلی در مجلس دهم و با توجه به ظرفیت ها و تجربه های گذشته،بتوانیم سیاست های اقتصاد مقاومتی را در کشور پیاده کنیم و قطعا اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات اقتصادی کشور است.

ارسال دیدگاه