کد خبر: 1804

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۸:۴۶

پلی که در سایه غفلت مسئولین می تواند حادثه ساز باشد+عکس

پل محور مواصلاتی اکثر روستاهای دهستان بوزی از توابع بخش مرکزی شهرستان شادگان همچنان در انتظار اقدام و عمل مسئولین مربوطه است.

به گزارش صبح شادگان پل ارتباطی روستای جهانگیری این روزها حال خوشی ندارد.پلی که در سایه غفلت بعضی از مسئولین می تواند خطر آفرین باشد.

اهالی آن محل می گویند پل به کلی خراب شده و از نظر استاندارد فرسوده است.اما کماکان مردم مجبور هستند از این پل که تنها راه ارتباطی روستاهای جهانگیری و صفرا،سوده به شهر است،استفاده کنند.

یکی دیگر از اهالی روستای جهانگیری می گوید:چند باری بعضی از مسئولین برای بازدید می آیند و می روند.اما دریغ از پیگیری و اهتمام در اتمام پروژه پل احداث شده جدید.

وی ادامه می دهد:این پل در واقع بدون هیچ گونه گارد وسایل نقلیه از آن عبور و مرور می کنند و هر روز یک تکه از بتن پل در رودخانه می افتد.میلگرد های پل از شدت فرسودگی بیرون زده اند و بشدت خطرناک است و احتمال ریزش پل خیلی بالاست.

ساکن این روستا می گوید:به دلیل اینکه روزانه وسایل نقلیه زیادی از روی این پل رفت و آمد می کنند احتمال ریزش کلی پل وجود دارد که می تواند حوادث ناگواری در پی داشته باشد.

حال که وضعیت این پل به مرحله ی ریزش و بحرانی رسیده است چرا مسئولین مربوطه در تکمیل پل جدید سرعت عمل به خرج نمی دهند.

آیا باید یک خودرو یا موتور سیکلت در این رودخانه سقوط کند یا یک نفر جان خود را از دست بدهد تا مسئولین محترم دست به کار شوند؟

1

2

3

4

ارسال دیدگاه