کد خبر: 1772

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۸

فرماندار شادگان:

وضعیت شبکه فاضلاب شهر شادگان بحرانی و مشکل ساز شده است

فرماندار شادگان:عاملی که باعث شده شبکه فاضلاب همیشه طغیان کند طراحی و اجرای نادرست آن بوده که بطور مستمر سر ریز فاضلاب در کوچه ها و منازل شهروندان وارد شده و همچنین سبب تهدید سلامت ساکنان شهرستان شادگان شده است.

به گزارش صبح شادگان جلسه بررسی مشکلات فاضلاب شهرستان با حضور علی اکبر علیمرادی  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان،فرماندار شادگان،حجت الاسلام مجید ناصری نژاد نماینده منتخب مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان و سایر مسئولین ادارات و نهادهای نظامی و انتظامی تشکیل شد.

فرماندار شادگان در این جلسه  با اشاره به سرریز مستمر فاضلاب شهری و تهدید سلامت شهروندان گفت: عاملی که باعث شده شبکه فاضلاب همیشه طغیان کند طراحی و اجرای نادرست آن بوده که  بطور مستمر سر ریز فاضلاب در کوچه ها  و منازل شهروندان وارد شده و همچنین  سبب تهدید سلامت ساکنان شهرستان شادگان شده است.
بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان همچنین در ادامه ضمن تاکید بر پیگیری و تسریع در جهت بر طرف نمودن مشکل شبکه فاضلاب شهر شادگان اظهار داشت : وضعیت شبکه فاضلاب شهر شادگان  بسیار بحرانی و مشکل ساز شده  و از مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان و دیگر مسئولین خواسته می شود که در راستای بر طرف نمودن این معضل هر چه سریعتر فکری اساسی شود.
گفتنی است : بمنظور اتخاذ تدابیر و تمهیدات  لازم  در جهت مرتفع نمودن  مشکلات شبکه  فاضلاب شهر شادگان ، فرماندار شادگان به اتفاق نماینده منتخب مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از وضعیت شبکه  فاضلاب شادگان از نزدیک بازدید کردند.

ارسال دیدگاه