- پایگاه خبری تحلیلی صبح شادگان - http://sobheshadegan.ir -

در فولاد شادگان از نیروهای بومی استفاده شود/در صورت نیاز به تخصص،دستگاه های مسئول با ارائه آموزش نیروی متخصص تربیت کنند

به گزارش خبرنگار صبح شادگان بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در جلسه ای با حضور علیمراد پور مدیرعامل شرکت فولاد شادگان،رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان و پیمانکاران شرکت،گفت: به منظور توسعه اشتغال و بهبود سطح معیشت مردم، توسعه اشتغال بومی در شرکت فولاد شادگان الزامی است.

بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در این جلسه با گرامیداشت روز جهانی کارگر و تاکید بر حل مشکلات معیشتی کارگران، اظهار داشت: برای کاهش معضل بیکاری در شهرستان باید از تمامی ظرفیت های اشتغال با نیروهای بومی استفاده شود و در صورت نیاز به تخصص، دستگاه های مسئول با ارائه آموزش های لازم، نیروهای متخصص و مورد نیاز را تربیت کنند.

فرج اللهی ضمن تاکید بر اشتغال بومی در صنایع این شهرستان،گفت : درخواست شغل مناسب از دلایل عمده مراجعه شهروندان شادگانی به فرمانداری است و رونق اشتغال بومی راهبرد کمک به شهروندان و مراجعه کنندگان است.

فرج اللهی با تاکید بر پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی شرکت فولاد شادگان از این شرکت به عنوان ظرفیت اقتصادی بالقوه این شهرستان نام برد و گفت: با استقرار رابط اداره کار و تعاون در شرکت صنایع فولاد شادگان از ظرفیت های بومی این شهرستان استفاده می شود.

شرکت فولاد شادگان در جنوب شرقی شهرستان شادگان و ۳۵ کیلومتری مرکز شهرستان و در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر بندر امام خمینی و در زمینی به وسعت ۲۶۰ هکتار قرار دارد.