کد خبر: 1757

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۷:۳۰

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان خبر داد:

بسیج سازندگی ۹۵ واحد مسکونی ویژه محرومین می سازد

فرمانده ناحیه بسیج شادگان:در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل توسط بسیج سازندگی این ناحیه ۹۵ واحد مسکونی ویژه محرومین در سال جاری ساخته و تحویل خانواده ها می گردد.

حسین خنافره فرمانده ناحیه بسیج شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان از ساخت ۹۵ واحد مسکونی ویژه محرومین در شادگان خبر داد و گفت:در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل توسط بسیج سازندگی این ناحیه ۹۵ واحد مسکونی ویژه محرومین در سال جاری ساخته و تحویل خانواده ها می گردد.

وی افزود:این اقدام در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی،جهت محرومیت زدایی به ویژه در مناطق روستایی این ساخت ساز ها انجام می گیرد.

فرمانده ناحیه بسیج شادگان تصریح کرد:این پروژه که در سراسر کشور توسط بسیج سازندگی انجام می گیرد،شهرستان شادگان بالاترین سهمیه ساخت و ساز در بین شهرستان های استان را دارد.

حسین خنافره درباره چگونگی ساخت و سازها خاطر نشان کرد:این واحدها در قالب خانه های کوچک و با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخته و در کمتر از مدت یک سال تحویل خانواده های محروم و تحت پوشش می گردند.

وی در پایان با اشاره به خدمات وسیع بسیج سازندگی این ناحیه در شهرستان گفت:بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شادگان با اعزام گروه های جهادی به روستاها و مناطق محروم شهرستان،می توان به خدماتی از قبیل تعمیر مدارس،تکمیل و بهره برداری از چندین مسجد،ساخت پل روستایی،ساخت خانه عالم و تکمیل خانه محروم و اعطای وام های مشاغل خانگی اشاره کرد.

ارسال دیدگاه