کد خبر: 1634

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۲۰:۲۸

معاون فرماندار شادگان خبر داد؛

۲۵۰ هزار نفر گردشگر و مسافر نوروزی از تالاب شادگان دیدن کردند

معاون فرماندار شادگان:طبق آمار اعلام شده اداره میراث فرهنگی در تعطیلات نوروزی امسال ۲۵۰ هزار نفر گردشگر و مسافر نوروزی از تالاب شادگان دیدن کردند.

نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان از بازدید ۲۵۰ هزار گردشگر و مسافر نورزوی از تالاب بین المللی شادگان در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت:طبق آمار اعلام شده اداره میراث فرهنگی در تعطیلات نوروزی امسال ۲۵۰ هزار نفر گردشگر و مسافر نوروزی از تالاب شادگان دیدن کردند.

معاون فرماندار شادگان افزود:با توجه به اینکه اغلب مسافران نوروزی از بزرگراه های آبادان-ماهشهر و آبادان-اهواز که از محدوده تالاب تردد می کنند،می توان بازدید از تالاب شادگان را نیم میلیون نفر تخمین زد.

وی ادامه داد:از مجموعه اقدامات انجام شده در این ایام می توان به احداث ۳۰ آلاچیق در ایستگاه تالاب،نماسازی منازل مسکونی واقع در مسیر گردشگران،احداث سرویس های بهداشتی،راه اندازی ۲۰ غرفه عرضه صنایع دستی و غذاهای محلی و سنتی شادگان اشاره کرد.

آلبوغبیش با اشاره به اینکه مسافران نوروزی از مشاهده مناظر و جاذبه های تالاب رضایت داشتند تصریح کرد:اغلب مسافران از کمبود امکانات و خدمات اظهار نارضایتی کردند،اما با توجه به نظر مساعد استانداری و ادامه روند تکمیل پروژه گردشگری شادگان در سال های آتی این کمبودها مرتفع شوند.

این مقام مسئول در پایان گفت:با اقداماتی که در آینده نزدیک در جهت تکمیل پروژه گردشگری تالاب شادگان انجام می شود،این تالاب به یکی از مهم ترین مناطق گردشگری کشور مبدل خواهد شد.

ارسال دیدگاه