کد خبر: 1621

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۱

امام جمعه شادگان:

شهید آوینی زندگی خود را در مسیر رساندن ارزش‌های اسلامی در قالب هنر طی کرد

امام جمعه شادگان:دانشمندان هسته ای با وجود تمامی تهدیدها و تحریم ها با خودباوری و ایمان به خدا توانستند به موفقیت های چشمگیری در علم هسته ای دست یابند.

به گزارش صبح شادگان حجت‌الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستانبا اشاره به فرا رسیدن ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای اظهار کرد: دانشمندان هسته ای با وجود تمامی تهدیدها و تحریم ها با خودباوری و ایمان به خدا توانستند به موفقیت های چشمگیری در علم هسته ای دست یابند.

وی افزود: در واقع روز ملی فناوری هسته‌ای یکی از مهمترین دستاوردهای این کشور است.

امام جمعه شادگان در ادامه با اشاره روز هنر انقلاب اسلامی گفت: روز هنر انقلاب اسلامی فرصتی برای یادآوری دوران‌های گذشته است و جهت اعتلای این روز، دستگاه‌های متولی باید برنامه‌های ویژه‌ای در قالب هنر انقلاب در سطح این شهرستان به نحو مطلوب و شایسته برگزار کنند.

وی یادآور شد: شهید مرتضی آوینی تمام زندگانی خود را در مسیر رساندن ارزش‌ها و احکام اسلامی در قالب هنر طی کرد که در زمینه هنر و اندیشه فعالیت‌های فراوان و ارزنده‌ای از خود به یادگار گذاشت و از این‌رو روز شهادت وی به نام روز هنر نام‌گذاری شد.

سید مجید شرفی در پایان گفت:هنرمندان کشور ما باید از راه و شیوه این شهید پیروی کرده و در زمینه خلق آثار اسلامی و انقلابی تلاش کنند.

ارسال دیدگاه