کد خبر: 1701

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۲

امام جمعه شادگان:

سپاه پاسداران در ترویج سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی پیشگام است

امام جمعه شادگان گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروزه بعنوان یک تشکیلات پیشگام در ترویج سبک زندگی اسلامی،بصیرت افزایی و اقتصاد مقاومتی است و در این راستا گام های بلند و موفقیت آمیزی برداشته است.

به گزارش صبح شادگان حجت الاسلام سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان شادگان در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به سالروز نام گذاری روز ارتش گفت:پس از پیروزی انقلاب اسلامی عده ای از دشمنان مغرض انقلاب اسلامی و همراهی جمعی از دوستان ناآگاه نظام،نغمه خطرناک انحلال ارتش را سر دادند،اما امام خمینی(ره) طی پیامی ضرورت وجود ارتش و نامگذاری روزی بنام روز ارتش را خواستار شدند و امام(ره) بعنوان بزرگترین حامی ارتش با پیام خود نقشه ی دشمن را نقش بر آب کرد.

وی افزود:ارتش،مایه ی اقتدار و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دشمنان از وجود ارتشی آماده و جان بر کف به لرزه افتاده است.

امام جمعه شادگان در ادامه با اشاره به روز دوم اردیبهشت ماه گفت:در این روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی(ره) تاسیس شد و سال های بعد از پیروزی انقلاب خار چشم دشمنان این مرز و بوم بوده و خواهد بود.

حجت الاسلام شرفی با اشاره به آیه “و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه” خاطر نشان کرد:سپاه پاسداران در حقیقت گوهر آیه ی شریفه ی”و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه” است و سپاه و بسیج عنصری پاک،شریف و چشم امید انقلاب و اسلام است.

وی در ادامه افزود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اینکه یک تشکیلات امنیتی،رزمی و جهادی است،منشأ خیرات و برکات بیشماری در عرصه های فرهنگی،عمرانی و تربیت نیروی انسانی در قالب حلقه های شجره طیبه صالحین از اقدامات مهم این تشکیلات است.

امام جمعه شادگان از سپاه پاسداران بعنوان پیشگامان در ترویج مؤلفه های سبک زندگی اسلامی،بصیرت افزایی و اقتصاد مقاومتی یاد کرد و گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروزه بعنوان یک تشکیلات پیشگام در ترویج سبک زندگی اسلامی،بصیرت افزایی و اقتصاد مقاومتی است و در این راستا گام های بلند و موفقیت آمیزی برداشته است.

وی در پایان به اقدامات بسیج سازندگی جهت محرومیت زدایی در این شهرستان اشاره کرد و گفت:از جمله اقداماتی که این تشکیلات شریف در این شهرستان انجام داده است می توان به پرداخت مبلغ ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به ۷۰ نفر در زمینه ترویج اشتغال و صنایع تبدیلی،احداث و تکمیل ۵ مسجد و ۴ خانه عالم،احداث ۴ پل روستایی،احداث یک مدرسه در روستای گیداری،اعزام اردوهای جهادی در قالب طرح هجرت جهت تعمیر و ترمیم مدارس شادگان،ساخت خانه های محرومین اشاره کرد و تمام این اقدامات از مصادیق بارز عمل به فرامین مقام معظم رهبری و تطبیق پروژه های اقتصاد مقاومتی است.

ارسال دیدگاه