کد خبر: 1715

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۰

فرماندار شادگان

تمهیدات لازم برای مقابله با طغیان رودخانه ها در این شهرستان اندیشیده شده است

به گزارش صبح شادگان بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان که با هدف ایجاد آمادگی و پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از بارندگی های اخیر و طغیان رودخانه های شهرستان گفت: تمهیدات لازم توسط اعضای ستاد مدیریت بحران برای مقابله با طغیان رودخانه ها اندیشیده شده است. فرماندار و […]

به گزارش صبح شادگان بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان که با هدف ایجاد آمادگی و پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از بارندگی های اخیر و طغیان رودخانه های شهرستان گفت: تمهیدات لازم توسط اعضای ستاد مدیریت بحران برای مقابله با طغیان رودخانه ها اندیشیده شده است.

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شادگان در ادامه گفت: روستاهای در حاشیه رودخانه های کارون و جراحی که در معرض خطر سیلاب هستند که با اطلاع رسانی به روستائیان و کشاورزان برای آمادگی مقابله با بحران نیز اقداماتی توسط اعضای مدیریت بحران شهرستان انجام شده است.

فرج اللهی ارائه مستندات از خسارت های احتمالی به کشاورزی در این شهرستان را مورد تاکید قرار داد و گفت : کشاورزانی که در این سیلاب دچار خسارت شوند خسارات وارد شده را مستند سازی نمایند.

یاد آور می شود: ترمیم سیل بندهای رودخانه جراحی ،بستن مسیرها و دریچه های انهار،انتقال سیل ابهره به تالاب بین المللی شادگان ، اطلاع رسانی به کشاورزان و روستائیان از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

گفتنی است : بارشهای سه روز گذشته در شمال خوزستان و استانهای مجاور آن باعث افزایش روان آبها و نیز طغیان رودخانه کارون در استان خوزستان شده است.

ارسال دیدگاه