کد خبر: 1637

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۷:۳۰

معاون فرماندار شادگان؛

ادارات شادگان تکریم ارباب رجوع را سر لوحه فعالیت خود قرار دهند

معاون فرماندار شادگان:ادارات شادگان باید تکریم ارباب رجوع را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و در صورت عدم دقت در این زمینه با اداراتی که تکریم ارباب رجوع را رعایت نمیکنند و خاطیان احتمالی به شدت برخورد خواهد شد.

نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان  از بازرسی کلیه ادارات و بانکها خبر داد و گفت: بازرسان دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات فرمانداری بطور سرزده از کلیه ادارات و بانکهای شهرستان بازدید و ضمن تهیه گزارش کامل از اوضاع مشاهده شده و تذکرات لازم در جهت رفع مشکلات و نواقص احتمالی ، مراتب به اداره کل مربوطه و استانداری خوزستان منعکس میشود.

معاون فرماندار شادگان با تاکید بر لزوم و ضرورت تکریم ارباب رجوع افزود: ادارات شادگان باید تکریم ارباب رجوع را سرلوحه فعالیت خود قرار داده  و در صورت عدم دقت در این زمینه  با اداراتی که تکریم ارباب رجوع را رعایت نمیکنند و خاطیان احتمالی  به شدت برخورد خواهد شد.

آلبوغبیش با اشاره به سخنان بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اینکه مردم محق و مسئولین مکلف هستند یادآور شد:رفتار اغلب کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان در حد مطلوب است اما با این وجود مسئولین مکلفند فرایند انجام کار و نحوه برخورد با ارباب رجوع را باید به گونه ای اجرا و رعایت کنند که هیچگونه  نارضایتی بدنبال نداشته و مردم احساس رضایتمندی کنند.

وی بر ضرورت اجرای صحیح طرح تکریم طبق توصیه های مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: ادارات باید فرم نظرخواهی در اختیار مراجعین قرار داده و براساس نظرات ارباب رجوع در خصوص نحوه تعامل و برخورد کارکنان و بررسی های لازم ، در پایان سال از بهترین کارکنان تقدیر و با کارکنانی که احتمالا نارضایتی ایجاد کرده اند بر اساس ضوابط و مقررات تعیین شده بطور قاطع برخورد کنند.

آلبوغبیش یادآور شد عملکرد ادارات شهرستان بویژه در زمینه تکریم ارباب رجوع در بازه زمانی مشخص ارزیابی و ضمن تقدیر و تشکر از ادارات برتر،ضعف دستگاههای اجرایی شهرستان جهت اعمال قانون به استان منعکس و قطعا تذکرات و برخورد لازم انجام خواهد شد.

معاون فرماندار شادگان همچنین بر ضرورت پرداخت هرچه سریعتر حقوق معوقه کارگران توسط ادارات دارای کارگر تاکید کرد و گفت: ادارات مورد نظر موظفند جهت پرداخت به موقع حقوق کارگران پیگیری و اقدام جدی معمول نمایند. در ضمن کارگران عزیز و گرانقدر نیز با توجه به وضعیت موجود درحد توان سعه صدر و همکاری بیشتری داشته باشند.

ارسال دیدگاه