کد خبر: 403

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۷:۳۰

گزارش صبح شادگان

دیوار مهربانی به شادگان رسید+عکس

به گزارش صبح شادگان در روزهایی که اخبار جنگ، آشوب، آوارگی و اعمال خشونت و بی رحمی نسبت به مردم بی گناه عرصه رسانه های جهان را در نوردیده،ایجاد دیوار مهربانی ایرانیان در سراسر کشور،جهانیان را تحت تاثیر خویش قرار داد.این بار دیوار مهربانی را در شادگان ببینید.

به گزارش صبح شادگان در روزهایی که اخبار جنگ، آشوب، آوارگی و اعمال خشونت و بی رحمی نسبت به مردم بی گناه عرصه رسانه های جهان را در نوردیده، ایجاد دیوار مهربانی ایرانیان در سراسر کشور، جهانیان را تحت تاثیر خویش قرار داد.

45

اگر نیاز نداری بذار و اگر نیاز داری بردار، جمله ساده ای که این روزها بر بسیاری از دیوارهای این مرز و بوم نقش بسته و دلهایمان را به اینکه هنوز هم کورسوی امیدی به زنده بودن انسانیت و توجه به نیازمندان به دور از هرگونه ریا، تبلیغات و فرمایشی بودن وجود دارد، روشن کرده است.

تفاوتی نمی کند چه کسی اولین دیوار مهربانی را در کدام نقطه کشور ایجاد کرد مهم اقدام خودجوش مردمی بود که با فرا رسیدن فصل سرد سال همنوعان نیازمند خود را فراموش نکردند و در حد توان خود به آنها یاری رساندند و این اقدام نیک آنقدر مورد استقبال قرار گرفته که در مدتی بسیار کوتاه نه تنها تمام نقاط کشور را در نوردیده بلکه توجه بسیاری از رسانه های خبری بزرگ جهان را نیز به خود جلب کرده است.

در خیابانی از شادگان قدم می زدم که صحنه ای جلب توجه می کرد.دیوار مهربانی را این بار در شهرستان شادگان ببینید.

همه ی ما می توانیم در این حرکت فرهنگی سهیم باشیم تا با کارهای نیک بتوانیم آخرت خود را سبز کنیم.شهروندان عزیز شادگانی جهت شرکت در این عمل خیر می توانند لباس هایی که به آنها نیازی ندارند را به دیوار مهربانی هدیه کنند تا دیگرانی که منتظر احسان من و شمایند بهره مند شوند.

آدرس:شادگان – جنب مسجد جامع 

11

12

13

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 4

کل نظرات :2

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - بهمن - ۱۳۹۴

  متن پیام شما :


  پاسخ دادن

 • دلسوز شادگان

  تاریخ : ۲۰ - اسفند - ۱۳۹۴

  متن پیام شما :خوبه جای تحسین داره از مجریان این کار ولی خوب میشد پشت وبالای لباسها یه چند متری نایلونی سایه ای چیزی میذاشتند که لباسها کثیف نشن.


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه